Apple vydal iOS 12.3.2 pro iPhone 8 Plus

0 288

Ačkoliv Apple v minulém týdnu představil první beta verzi iOS 13, nezapomíná podporovat ani stále aktuální operační systém iOS 12. A proto v pondělí vydal nejnovější update iOS 12.3.2. Tento update byl však vydán pouze pro uživatele iPhonu 8 Plus, což je pro Apple docela neobvyklý krok, jelikož obvykle vydává nové verze iOS pro všechny svá zařízení zároveň. Co je tedy na té aktualizaci tak zvláštního?

Z popisu aktualizace se můžeme dozvědět, že se jedná o opravdu velmi malý update, který by měl opravovat chybu v aplikaci fotoaparátu na iPhonu 8 Plus. Chyba způsobovala, že při focení portrétové fotky přední kamerou se fotografie uložila bez rozmazaného pozadí. Tato chyba se týkala pouze iPhonu 8 Plus, pro jiný model tedy Apple aktualizaci nevydával.

Je poměrně zvláštní, že Apple nepočkal s opravou této chyby na vydání iOS 12.4, který je momentálně ve čtvrté betaverzi. Většinou se k takovým krokům uchyluje v situaci, kdy se jedná o nějakou bezpečnostní chybu. Je tedy možné, že aktualizace nějakou takovou opravu obsahuje a Apple se tím jen nechlubí. Doporučujeme tedy všem uživatelům iPhonu 8 Plus aktualizaci nainstalovat.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...