Jak vyměnit řemínek na AppleWatch

0 361

Krátký návod pro ty, co se rozhodli vyměnit si řemínek na hodinkách. Spousta z nás mění řemínek pravidelně, ale tohle je určeno pro ty, kteří doteď chodí s originálním řemínkem co dostali k hodinkám. Tento postup je stejný pro všechny generace Apple Watch

  1. Položte hodinky ciferníkem dolů, nejlépe na nějaký povrch, který vám hodinky nepoškrábe.
  2. Zmáčkněte tlačítko pro uvolnění řemínku.
  3. Vysuňte řemínek do strany.
  4. To stejné jako v kroku 3. a 4. udělejte i na druhé straně hodinek.
  5. Jakmile jsou hodinky bez obou pásků, začněte nasazovat nové.

Dbejte vždy na to, abyste slyšeli cvaknutí. To zajistí, že je pásek na správném místě. Nikdy pásek nevkládejte silou, vždy ho raději vysuňte a zkuste znovu nasadit.

Milánský tah

Tento pásek je vyrobený z nerezové oceli podle designu navrženého v Miláně koncem 19. století. Koncept pásku byl v roce 2018 přepracovaný tak, aby se jeho magnetická část dala protáhnout průvlekem u hodinek. U staré verze to nejde a musíte pásek kompletně sundat a vyměnit, tak jak je to popsáno v horní části. Zapínací část je plně magnetická a proto padne na jakýkoliv tvar zápěstí.

Apple nebo různé eshopy nabízejí opravdu velký výběr řemínků. Můžete si je různě ladit se svými obaly na telefon a podobně. Hlavně si pamatujte, nikdy nepoužívejte sílu, Apple produkty jsou propracované a při správné manipulaci, sílu nepotřebujete.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...