Magic Mouse

0 133

Apple Magic Mouse

Byla poprvé představena 20. října 2009, jako náhrada za Wireless Mighty Mouse. Jedná se o bezdrátovou myš s jedinečným designem.

Magic Mouse disponuje 1300 DPI díky čemuž máte pod kontrolou celou obrazovku. Je zcela dotyková a bezdrátová. Novinkou je ovládání gesty, které usnadňují její používání. Scrolovat můžete dotykem prstu nebo přejetím ze strany na stranu přepínat mezi stránkami. Co se týče napájení, funguje na 2 AA baterie, které dostanete přímo k zařízení. Průměrná výdrž baterie je okolo neuvěřitelných 4 měsíců.

Co se týče designu, vrchní strana je z průhledného plastu, který je usazen na bílém pozadí. Spodní strana je z hliníku.

Apple Magic Mouse 2

Byla oznámena 13. října 2015. Myš je kompatibilní se stolními a přenosnými počítači Apple Macintosh s operačním systémem Mac OS X El Capitan verze 10.11 a vyšší.

Myš je vybavena lithium-iontovou dobíjecí baterií a konektorem Lightning pro nabíjení a párování. Na rozdíl od jiných podobných modelů má Magic Mouse 2 nabíjecí konektor na spodní straně, a proto jej nelze použít během dobíjení.

Spolu s ní byla představena Magic Keyboard a Magic Trackpad 2. Všechny tyto novinky jsou v souladu s obnovitelnými zdroji energie. Lithium-iontová baterie je totiž plně recyklovatelná.

Myš můžete zakoupit ve dvou barevných verzích, a to Silver a Space Gray

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...