Kdy dorazí nové iPhony?

0 207

Tento rok Apple vůbec nezahálel, jelikož nám již hned na jaře představil spoustu novinek, mezi které můžeme zařadit třeba Apple Card či Apple TV+. A i přesto, že by se nám mohlo zdát, že toho již Apple tento rok naservíroval dost, na podzim, se jako již tradičně, můžeme těšit na představení nových iPhonů, iPadů, Macků a nejspíše i velmi očekáváného systému IOS 13. Kromě toho se nejspíše dozvíme i to, kolik nás bude stát služba Apple TV+ a jaké zde nalezneme první pořady.

Přesné datum, kdy nám budou představeny nové iPhony, dané není, ale můžeme již odvozovat dle minulých let. Nejspíše by se mělo jednat o pondělí, úterý, či středu. A podle dat, ve kterých byly iPhony představeny před několika lety, se to bude pravděpodobně pohybovat mezi daty 9. – 11. září.  Údajně bylo v nové verzi beta systému IOS 13 také objeveno datum 10. na aplikaci kalendář. Je tedy dosti možné, že právě v toto datum vyjdou na svět nové iPhony.

U nových iPhonů se již delší dobu očekává, že by měly přijít s USB-C konektorem namísto lightningu, uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...