Apple nejspíše přijde s novým iPhonem SE

0 165

Dle zdrojů, které uvádějí tuto informaci, je velmi pravděpodobné, že by Apple mohl přijít v roce 2020 s výrobkem, který by byl velmi podobný minulému iPhonu SE, který nám byl představen v roce 2016. Apple by měl údajně přijít s novým 4,7palcovým iPhonem.

Podobný iPhonu SE by měl být hlavně díky jeho ceně, protože můžeme s jistotou říci, že iPhone SE byl prodáván nejčastěji díky jeho dostupnosti v cenovém rozmezí, jelikož přinášel skvělý výkon a funkčnost za slušnou cenu. Jediné, co se na něm spoustě lidí nelíbilo, byla jeho velikost. Znám sice pár osob, které dávají přednost menším mobilům z důvodu, že se jim úplně kamkoliv vejdou a nemusí je neustále nosit v ruce jako tablet, ale většině se spíše líbí větší obrazovka, proto se jim iPhone SE až tolik nezamlouval, a proto si ho také třeba vůbec nekoupili. I tento problém by měl nový iPhone, který připomíná iPhone SE, vyřešit, jelikož bude větší, a stále za přívětivou cenu.

Dle společnosti, která tuto informaci uveřejnila, by měl být tento iPhone velice podobný iPhonu 8. Ještě se bohužel neví, zda přijme tento iPhone propracovanější a lepší FaceID, či bude pracovat s TouchID, ale pokud by do něj bylo zabudováno FaceID, můžeme počítat s tím, že se mobil malinko zdraží, budeme ale doufat, že by to nebylo až tak rapidně.
Naopak tomu by měl být iPhone vybaven LCD displejem, který by udržoval trochu nižší cenu. Ale měl by obsahovat mnohem modernější a kvalitnější prvky. Takže se nemusíme bát, že by byl kvůli nižší ceně o hodně nekvalitnější.

Jak to ale nakonec vše bude, ještě nemůžeme stoprocentně říci, jelikož nás od té doby dělí více než půlroku. Nejsme schopni říci s jistotou, zda bude na mobilu spíše TouchID, nebo FaceID. Ale informace, které prozatím máme, by snad měly být pravdivé a my se nejspíše můžeme těšit na iPhone, který se bude velmi podobat oblíbené verzi SE.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...