Fototest: iPhone 11 Pro Max vs. iPhone XS Max v noci!

0 320

Již více než týden mám nový iPhone 11 Pro Max a testuji všechny nové funkce, které tento telefon nabízí. Hlavní novinkou je samozřejmě fotoaparát, který je u nového iPhonu opravdu špičkový. A právě ten jsem ze všech funkcí testoval nejvíce a především nový noční režim, který je opravdu úchvatný. A nyní vám přináším porovnání nočního režimu u iPhonu 11 Pro Max a mého předchozího iPhonu XS Max. Pokud některou z předchozích generací iPhonu vlastníte, tak třeba vám právě toto porovnání pomůže se rozhodnout, zda je fotoaparát v novém iPhonu 11 Pro opravdu tak dobrý, že to stojí za koupi nového zařízení.

Všechny fotografie byly foceny standardní aplikací Fotoaparát a žádná z nich není jakkoliv upravována – foceno bylo na automatiku. U některých fotek z iPhonu XS Max si můžete všimnout, že jsou více či méně rozmazané. Není to však z toho důvodu, že by se mi například třásla ruka, fotky jsou rozmazané proto, že v dané scéně byla tak velká tma, že iPhone XS Max nemohl vůbec zaostřit.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...