Přehled nových ciferníků ve WatchOS 6

0 319

Kalifornský

(California)

Tento vzhled si oblíbí uživatelé, kteří se chtějí přiblížit klasickému vzhledu hodinek. Můžete si nastavit barevné provedení a nebo si změnit zobrazení z celoobrazového na kruhové. Pokud zvolíte zobrazení přes celou obrazovku, můžete si nastavit 2 různé ukazatele. Při zvolení kruhového designu, můžete nastavit 4 různé informační sloty. Tento vzhled nabízí ukazatele klasických číslic, ale také arabských, hindských či tvz. pilulek.

Gradient

(Gradient)

Vzhled který patří k těm pestřejším. Můžete si navolit jakoukoliv barvu z velké barevné škály a mít tak originální vzhled, který vám zlepší den. Další možnosti nastavení jsou přechody. Můžete si nastavit různé polohy přechodů, které vyhovují právě vám. Je zde také možnost vybrat si mezi zobrazením přes celou plochu nebo kruhovým zobrazením. Kruhové zobrazení nabízí opět možnost 4 infografů a naopak zobrazení přes celou obrazovku zde nemá ani jeden.

Číslice duo

(Numerals)

Tento vzhled navazuje na starší verzi číslic na které jsou uživatelé Apple Watch zvyklí. Je ve dvojí variantě – čislice duo a číslice mono. Duo zobrazuje hodiny a minuty a můžete si nastavit vzhled číslic na Arabské, Arabské Indické Dévanágarské. Mono zobrazují čísla na pozadí a v popředí jsou klasické rafičky. Zde můžete nastavit vzhled čísel na Arabské, Arabské Indické, Dévanágarské nebo Římské číslice.

Můžete měnit různé barvy číslic, které budou barvou vyplněné a nebo pouze obrysové. Tento vzhled nepodporuje žádný infograf.

Sluneční číselník

(Solar Dial)

Krásný nový vzhled, který vám umožní sledovat polohu slunce. Vzhled také podporuje infograf v každém rohu. Prostřední modul nám umožňuje nastavit si digitální nebo analogový ukazatel času.

Modulární – Mini

(Modular Compact)

Tento vzhled navazuje na modulární ukazatel, který byl představen ve WatchOS 5. U nového vzhledu můžete přepínat mezi analogovým a digitálním ukazatelem. Dále nabízí 3 velké sloty pro komplikace, 2 kruhové na levé straně a jeden široký slot na spodní straně.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...