iPhone SE 2 na jaře 2020?

0 240

Již před nějakou dobou jsem zde psal článek o tom, že Apple vydá nejspíše na jaře v roce 2020 nový iPhone, konkrétně nástupce velmi oblíbeného iPhonu SE, iPhone SE 2. Nedávno se nám tato informace ještě umocnila, jelikož ji ještě navíc potvrdil jeden z analytiků Applu.

Jak již jsme zvyklí díky minulému iPhonu SE, i tento by měl nést jako hlavní výhodu to, že by měl být mnohem lépe cenově dostupnější, než tomu je u jiných iPhonů, jako je například iPhone 8 či iPhone X. K tomu by měl obsahovat ještě spousty dalších novějších funkcí, které jiné iPhony nemají. Mimoto by měl být vybaven procesorem A13 a RAM pamětí 3 GB.

Dle informací by měl nejspíše iPhone velmi připomínat minulý iPhone 8. Což by znamenalo, že by obsahoval tlačítko TouchID, což by, bohužel, stoprocentně neodpovídalo tomu, co jsme předpokládali, když jsem psal článek na toto téma nedávno. Domnívali jsme se totiž, že by měl iPhone přijít s neuvěřitelným pokrokem, a to využití TouchID a FaceID zároveň. To by mohlo vyřešit řadu problémů, zejména to, že každá z těchto funkcí nese nějaké výhody a nevýhody. Například TouchID nejde používat, když máme mokrý prst, FaceID zase, když bychom měli například kuklu přes obličej. Tudíž by se navzájem skvěle doplňovaly.
Avšak to, jak to nakonec bude, se dozvíme až na jaře. Naopak tomu uznávám, že kdyby měl iPhone obsahovat obě tyto funkce, určitě by se výrazně zvedla jeho cena, a poté by to již nebyl ten cenově přívětivý iPhone SE 2, na který se všichni těšíme.

Zatím vše nasvědčuje tomu, že by byl nový iPhone sestaven přesně pro lidi, kteří mají například iPhone 6, na němž již nefunguje IOS 13, tudíž si uživatelé tohoto mobilu nemohou vyzkoušet nové funkce, kterými právě nový systém oplývá.

Přesnou cenu iPhonu SE 2 a to, jak to nakonec vše bude, ještě nevíme, ale můžeme se nechat překvapit. Ale už teď si myslím, že nikdo nebude zklamaný.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...