Další informace o iPhonu SE 2. Ponese vůbec takové jméno?

0 207

Dnes jsme dostali opět nějaké další nové informace o iPhonu, který by měl vyjít na jaře příštího roku. Tento iPhone jsme doteď označovali jako iPhone SE 2, protože jsme předpokládali, že ponese velmi podobné prvky, jakými prosperoval předchozí iPhone SE.

Podle nových informací, které máme, chce opravdu Apple „zalepit,“ díru, která vznikla mezitím, kdy se teď nevydal nějakou dobu žádný iPhone s TouchID, ale dvakrát po sobě byl mobil s identifikátorem obličeje, ale bohužel se nebude jednat o nic jako iPhone SE 2.

Abychom si v rychlosti představili, v čem vlastně spočíval minulý iPhone SE vydaný v roce 2016. Apeloval hlavně na to, aby si ho mohlo dovolit mnohem více uživatelů. Prodával se za nižší ceny, než jsme u Applu zvyklí. Také vyhovoval hlavně těm, kterým nejde o to, aby v ruce měli obří „cihlu“ jako mobil, ale aby naopak vlastnili telefon, který jim půjde v klidu schovat do kapsy a nebude jim nikde překážet.

Nový iPhone SE měl tedy sloužit hlavně lidem, kteří by ještě nechtěli přecházet na nové technologie, jakými jsou kupříkladu FaceID, ale chtěli by stále zůstat u již více zažitého otisku prstu s home buttonem. Navíc si spousta lidí i stěžuje na design nových iPhonů, který se jim nemusí úplně stoprocentně líbit. Mně osobně se tedy líbí hodně, ale to je na každém člověku.
Takový iPhone by tedy ostatním umožnil využívat nejnovější software bez jakýchkoliv problémů, ale zároveň by je kvůli tomu nenutil zakupovat iPhone X či iPhone 11.

Jak to ale zatím vypadá, nový iPhone se bude opravdu hodně zrcadlit v iPhonu 8. Měl by údajně vypadat velmi podobně, ale obsahovat ještě modernější hardwarové prvky. Prakticky bychom mohli říci, že se jedná o iPhone 8S, nikoliv právě iPhone SE 2.
Můžeme tedy opět jen spekulovat, zda ho i přesto Apple pojmenuje„iPhone SE 2“ díky tomu, že bude cenově dostupnější, nebo si pro něj ponechá pojmenování například již zmíněný „iPhone 8S.“

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...