Apple zvýšil produkci iPhonů 11

0 202

Údajně by měl Apple, díky vysokému zájmu o nové iPhony, zvýšit počet vyrobených iPhonů téměř o 10%. Jedná se o informace z různých internetových zdrojů a také nám je to potvrzováno tím, když se podíváme, kolik Apple již prodal nových iPhonů. Oproti minulým iPhonům 10 se zájem o nové výrobky podstatně zvýšil.

Hlavní nárůst objednávek se týká iPhonu 11 a 11 Pro, u nejdražšího, jak to již bývá zvykem, se nic významného neděje. Není ale divu, že se počet vyrobených iPhonů musí takto zvyšovat, když se poohlédneme, co za novinky pro nás Apple v těchto mobilech připravil. Jmenovitě například ještě propracovanější FaceID, kvalitnější fotografie či samozřejmě ještě větší výkon.
K tomu je ještě více umocnil díky novému systému IOS 13, u kterého mimochodem byl již vydán update IOS 13.1.2. Nyní by se již neměly objevovat problémy s rychlým vybíjením baterie, které se údajně stávaly opravdu často. Já osobně mohu jen říci, že jsem se s nimi u sebe zatím nesetkal.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...