Nová sluchátka Beats

0 153

Spousta z nás má doma sluchátka od firmy Beats, kterou si v roce 2014 Apple zakoupil. Bezpochyby můžeme všichni uživatelé, co jsme někdy taková sluchátka měli v ruce, říci, že jsou opravdu úžasná. Kvalita zvuku v těchto sluchátkách, jimiž je provázena, je opravdu skvělá. Když chvilku poslouchám hudbu či koukám na nějaký film, jsem schopen se zaposlouchat do všech detailů, které jsem nikdy předtím nevnímal. Je sice pravda, že se do takovýchto sluchátek musí trochu více zainvestovat, ale mohu je jen doporučit, jelikož jsem je využíval prakticky ke všemu. Hrál počítačové hry, poslouchal hudbu, koukal na filmy, volal s ostatními, atd.

Když jsme si již trochu značku Beats představili, tak se již pojďme podívat na to, o čem má vlastně být tento článek. Beats vydává zcela nová sluchátka Solo Pro, která oplývají hned několika skvělými funkcemi, mezi nimiž nalezneme například potlačení hluku v okolí, funkce jako „Hey Siri“ a spoustu dalších.

Na jaké všechny výhody nás tedy Beats u těchto nových sluchátek Solo Pro může nalákat?

  • Pokročilejší technologie aktivního potlačení hluku, která zamezí všemu šumu z okolí a my si tak budeme moci vychutnat zvuk ze sluchátek ještě více než kdy předtím.
  • Sluchátka jsou ergonomicky navržená tak, aby poskytovala to nejvyšší pohodlí při nošení a zároveň si udržela elegantní styl.
  • Mnohem vyšší výdrž baterie. Při vypnutí některých funkcí vydrží sluchátka bez problému klidně i 40 hodin. Při používání funkcí na potlačení hluku a šumu okolí udává Beats výdrž až 22 hodin.
  • Možnost sklápění sluchátek, která nám umožní jejich příjemnější přenášení.
  • Využívání hlasových schopností Siri. Pouze stačí říct sluchátkům, co mají udělat, a my pro to nemusíme ani hnout prstem. Konkrétním příkladem bude určitě věta „Skip this song,“ kterou využije rozhodně každý, kdo bude ve sluchátkách poslouchat muziku.

Sluchátka by měla stát 299,95 $, což by bylo v přepočtu na české koruny něco kolem 7 tisíc.

 

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...