Co vše přináší nové Apple Watch Series 5?

0 367

Jste fanoušky hodinek a nechcete ledajaké? Myslím si, že Apple Watch jsou poté pro takového člověka jasnou volbou. Pokud nechcete mít obyčejné fitness hodinky, je jasné, že si za Apple Watch trochu připlatíte, ale funkce, kterými oplývají, jsou neuvěřitelné. Pojďme si v tomto článku shrnout, co za nejzajímavější, nové funkce hodinky Apple Watch Series 5 obsahují.

Tep a srdeční rytmus

Jako se dnes skoro každé hodinky snaží zaměřovat i tomu, abychom byli v bezpečí a měli jsme vždy důležité informace o svém srdci, ani Apple na to u nových Apple Watch nezapomněl. Hodinky nám budou měřit naši tepovou frekvenci a samozřejmě i srdeční rytmus, který nalezneme zaznamenaný v aplikaci EKG.

Hluk

Již v jednom ze svých starších článků jsem zmiňoval, že Apple do hodinek implementuje funkce, které nás budou informovat o hluku v našem okolí a řeknou nám, zda je pro nás hluk bezpečný, nebo ne.

Menstruační cyklus

Apple Watch 5 obsahují také novou, z pohledu dívek skvělou, aplikaci, která jim bude pomáhat při zaznamenání informaci o jejich menstruačním cyklu.

Hýbat se a cvičit

Hodinky od Applu jsou schopny zaznamenávat Vaše pokroky ve sportu a každý den Vám budou připomínat, abyste nezapomněli cvičit. Hlavní výhodou je i to, že Vaše výkony umí hodinky porovnat i s jinými, a to se nemusí jednat jen o profíky, ale i o začátečníky.
Díky speciálním výzvám můžete porovnat své síly i s přáteli.

Další skvělé funkce

U Apple Watch rozhodně nemůže chybět funkce pouštění hudby, kdy si z nich máte možnost, například při již výše jmenovaném sportování, pustit do nových Airpodů Vaši oblíbenou muziku.
Kromě toho jsou schopny přijímat hovory a SMS zprávy, takže zůstanete pořád ve spojení se svými blízkými.

Navíc si nemusíte dělat díky Apple Watch starost o peníze, jelikož pomocí nich můžete stejně jako s iPhonem platit díky Apple Pay. Pokud jste si šli například zaběhat, dostali žízeň, ale neměli s sebou peníze, Apple Watch Vám ukázaly, že to není žádný problém.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...