Apple vydal novou vývojařskou verzi iOS 13.2

0 256

Apple dnes vydal novou, a to již čtvrtou, vývojářskou verzi iOS 13.2. Kromě nové verze iOS je jako beta dostupná i verze 13.2 pro iPadOS a WatchOS verze 6.1.
Je to přesně týden od vydání minulé, již třetí, verze IOS 13.2, která přinesla technologii Deep Fusion či novinky ohledně Siri.

Pro ty, kteří vůbec nemají představu, co to funkce Deep Fusion je. Jedná se o novou technologii, která pracuje neustále na pozadí a zlepšuje kvalitu obrazu. Bohužel se této funkce dočkají jen ti, co mají noví iPhone 11 či iPhone 11 Pro.
Mimo Deep Fusion, kterou si bohužel neužije každý z nás, si ještě v rychlosti zmíníme novinky jako třeba změny u Siri, mezi nimiž nalezneme nová nastavení soukromí, vylepšení systému Homekit či nové emoji.

To, kdy nám Apple novou verzi IOS vydá, nemůžeme nikdo 100% vědět a dá se o tom leda tak spekulovat. Ale myslím si, že když se již jedná o čtvrtou verzi, bude brzy stabilní a my si ji budeme moci brzy vyzkoušet na vlastní kůži.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...