Nová verze systému iOS 13.2 přináší funkci Deep Fusion a nové emoji

0 319

Apple vydal před dvěma dny novou aktualizaci, jíž je konkrétně IOS 13.2 a 12.4.3, která je určena pro uživatele starších iPhonů jako třeba iPhone 5S, 6, apod.

Nová verze IOS 12.4.3 obsahuje funkce týkající se především zabezpečení, takže rozhodně doporučujeme, aby si ji každý uživatel nainstaloval.
To samozřejmě můžeme doporučit i těm, kteří si mohou nainstalovat IOS 13.2, protože tato verze, kromě klasických oprav a zabezpečení, obsahuje i nové, zajímavé funkce, jež ocení každý uživatel.
Novinky si tu dnes postupně rozebereme.

Úplně první, kterou začneme, jsou bezpochyby nové emoji. I když to samozřejmě není nic zásadního, každý, kdo si přes mobil často s někým píše, to jistě ocení. I jen já jsem záviděl přátelům, kteří mi již o den dříve posílali nové emoji. Naštěstí to netrvalo dlouho a já dostal nové emoji do svého iPhonu také. Aktualizace obsahuje více než 60 nových variant.

Jako druhou v pořadí si zmíníme funkci, která nám zvládne pomocí Siri přečíst, například do našich Airpodů, zprávu, která nám přijde na iPhone. Myslím si, že je to docela dost zajímavá možnost, ale pro nás Čechy, bohužel, nebude příliš využitelná, protože Siri v češtině číst nezvládá. Ale naopak zvládne i vyslechnout to, co řekneme, a odeslat to jako odpověď. Samozřejmě to musíme říci v angličtině.
Zmínil bych rohodně i to, že Siri zvládá odpovídat i třeba na WhatsAppu.

Jistě užitečnou funkcí je již v nadpise zmiňované Deep Fusion. Bohužel se opět spousty z nás týkat nebude, protože je určené pro majitele zařízení iPhone 11 a iPhone 11 Pro. Pro ty, co nevědí, tak Deep Fusion je nová technologie, která pracuje na pozadí a zároveň zlepšuje kvalitu obrazu.

V poslední řadě si zmíníme ještě nové nastavení ochrany soukromí Siri, které na mě vyběhlo hned po aktualizaci. Nejedná se o nic převratného, jelikož jde pouze o to, zda Siri povolíme, aby si v podstatě nahrála to, co jí řekneme, a později to využila pro její lepší funkčnost.

Novinek je ještě trochu více, ale toto jsou podle mě ty nejpodstatnější. Připomínám, ať si všichni co nejdříve nainstalujete nový software a vyzkoušíte novinky. Hlavně doporučuji tu, která Vám umožní odpovídat na zprávy pomocí Siri.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...