Apple spustil Apple TV+ – Na jaké show se již můžete podívat?

0 265

Po dlouhých měsících čekání Apple konečně v pátek spustil svou novou streamovací službu Apple TV+, kterou se chystá konkurovat zavedeným hráčům jako je například Netflix. Nabídka je zatím velmi omezená a služba tak zatím láká především na kvalitu než na kvantitu. Přinášíme vám kompletní seznam show, které si nyní můžete na Apple TV+ přehrát!

The Morning Show

Vlajkovou lodí nové streamovací služby od Applu je bezesporu seriál The Morning Show, který Apple poprvé prezentoval již v březnu při představování Apple TV+. Hlavní roli v něm ztvárňují známé herečky Jennifer Aniston a Reese Witherspoon a jak již název napovídá, tak se jedná o příběh zasazený do prostředí natáčení ranní televizní show. Jennifer Aniston v seriálu hraje redaktorku Alex Levy, jejíž kolega Mitch Kessler byl po 15 letech práce vyhozen z televize a nahradila ho mladá ambiciózní Bradley Jackson (Reese Witherspoon), která se pro Alex rázem stane velmi dravou konkurencí. Momentálně jsou k dispozici 3 epizody a každý týden se můžete těšit na nový díl.

See

Další velmi propagovanou show je fantasy seriál See , kde hlavní roli hraje slavný Jason Momoa známý jako představitel Aquamana. S touto show Apple zacílí na diváky, kteří preferují seriály ve stylu Game Of Thrones. Příběh se odehrává v budoucnosti, kdy lidstvo zasáhl virus, který většinu populace zabil a zbytek, který přežil, zůstal navždy bez zraku, stejně jako jejich potomci. Proto je obrovským překvapením, když se manželce náčelníka kmenu Alkenny narodí dvojčata, která jsou obdařena schopností vidět. Zprávu o narození „zázračných“ dětí se však kmenu nepodaří uchovat a velmi rychle se rozšíří do okolí a tím začíná boj, jelikož dvojčata se schopností vidět jsou lákavou kořistí pro všechny okolní kmeny. See láká na opravdu kvalitní výpravu a nádherné scenérie. Stejně jako u The Morning Show, tak i u See jsou momentálně k zhlédnutí první 3 epizody a další budou vydávány vždy po týdnu.

For All Mankind

S touto show Apple tak trochu zabrousil do kategorie science fiction. Neodehrává se však v budoucnosti, jak u toho žánru bývá obvyklé, ale v minulosti, konkrétně pak v období studené války a vesmírných závodů a boje o to, kdo se stane tím největším pánem v celém vesmíru. Příběh seriálu popisuje situaci, kdy byli sovětští kosmonauti prvními, kteří stanuli na Měsíci, nikoliv Američané. Celý seriál se pak točí kolem otázky „Co když vesmírné závody nikdy neskončily?“. Stejně jako u předchozích dvou show, tak i For All Mankind je k dispozici v prvních třech epizodách a další budou po týdnu přibývat.

Dickinson

Dickinson je seriálem zasazeným do historických časů spisovatelky Emily Dickinson, kterou v seriálu hraje americká herečka Hailee Steinfield. Jedná se o snoubení komedie a dramatu. Příběh se zaměřuje na mladou spisovatelku, která je odstrčena společností a dokonce i vlastní rodinou a snaží se vystoupit z davu a postavit se proti striktním pravidlům tehdejší konzervativní společností. Daří se jí tak s pomocí jejich slavných básní. Na Apple TV+ je momentálně dostupná již celá první řada, která se skládá z deseti půlhodinových epizod a Apple již nyní objednal druhou řadu, na kterou se můžeme těšit během příštího roku.

Ghostwriter

Ghostwriter je jedním ze tří seriálů, kterými Apple cílí spíše na mladší publikum a jedná se o předělávku populárního stejnojmenného seriálu z 90.let. Příběh pojednává o duchovi, který straší v jednom lokálním knihkupectví a začíná vypouštět fiktivní charaktery z místních knih do reálného světa. Naštěstí je zde parta čtyřech dětských hrdinů, která proti tomuto duchovi a jeho vypuštěným zloduchům, bojuje. Nyní je dostupných 7 dílů z první řady a další budou brzy následovat.

Helpsters

Helpsters je prvním ze dvou animovaných seriálů v nabídce Apple TV+. Jedná se o příběh příšerky Codyho a jeho kamarádů, kteří milují řešení nejrůznějších zapeklitých problémů – ať již jde o plánování velké party nebo vymýšlení všemožných kouzelnických triků. Helpsteři vždy vše vykoumají – protože vše začíná dobrým plánem! Tímto seriálem Apple cílí na nejmenší diváky převážně předškolního věku. Nyní je dostupných prvních 6 dílů seriálu.

Snoopy in Space

Příběh Snoopyho je třetím a prozatím posledním dětským seriálem v současné nabídce Apple TV+. Snoopy je velmi známou dětskou postavičkou – jedná se o psa, konkrétně bígla, který zažívá různá větší či menší dobrodružství. V tomto nejnovějším seriálu má Snoopy sen o tom, že by se chtěl podívat do vesmíru a spolu s partou svých kamarádů se jede podívat na výlet do NASA. Tam jsou však shodou okolností vybráni pro velmi důležitou vesmírnou misi – alespoň to jim bylo řečeno… Nyní můžete sledovat prvních dvanáct epizod tohoto seriálu.

The Elephant Queen

The Elephant Queen neboli Sloní královna je zatím jediným filmem, který je na Apple TV+ momentálně dostupný. Jedná se o příběh sloní matky Atheny, která udělá cokoliv, co je v jejich silách, aby ochránila své stádo v těžké situaci, kdy je stádo slonů nuceno opustit jezerní oblast, kde žijí. Film je příběhem epické cesty slonů přes Africkou Savanu a je plný lásky, ztrát a dojemných návratů.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...