Apple přichází s veřejnou beta verzí systému iOS 13.3

0 329

Apple vydal 6. 11. hned několik beta verzí pro jeho zařízení. Konkrétně se jedná o watchOS 6.1.1, tvOS 13.3, iPadOS 13.3 a především i beta verzi nového systému iOS 13.3. To, co obsahuje aktualizace pro Apple Watch, Apple TV a iPad, zatím přesně nevíme, ale společně se podíváme, co obnáší nová verze systému iOS. Beta verze přichází hned den poté, co vyšla ta pro vývojáře. Nový systém bude jistě do budoucna obsahovat ještě spousty dalších novinek a vylepšení, ale v momentální chvíli se zaměřuje hlavně na zvýšení výkonu.

Při používání iOS 13.2 se přišlo na to, že tato verze má problémy se správou paměti RAM a kvůli tomu dochází k padání aplikací, které byly spuštěny na pozadí. Zatím vše naznačuje tomu, že iOS 13.3 alespoň trochu tento problém řeší. Apple ale tvrdí, že bude potřeba, aby se podíval ještě podrobněji na to, co je vlastně za chybu, a proč tento problém nastal.

Další novinkou, kterou já osobně opravdu hodně ocením, je možnost vypnutí automatického zobrazování memoji vedle klávesnice na emoji. Pro mě je to totiž spíše „otravná“ funkce, jelikož memoji vůbec nepoužívám, a když chci poslat klasického emoji, vždy se překliknu a pošlu něco, co vůbec nechci.
Pro ty, co by nevěděli, co to vlastně je memoji, tak je to taková ta novinka, která přišla s iOS 13 a díky které můžeme komukoliv a kamkoliv poslat jako fotografii takového zvětšeného smajlíka, jenž může vyobrazovat nás, nějaké zvíře či cokoliv dalšího. Klidně si to můžete vyzkoušet, jelikož stačí mít zapnutou klávesnici na emoji a následně na ni klepnout, pokud si s někým píšeme. Hned nám kromě smajlíků vyjede i právě memoji.
Je to vlastně jen taková funkce navíc, která není nijak extra důležitá, ale k mému údivu ji využívá spousta lidí.

Já se budu těšit na to, až iOS 13.3 vyjde i veřejně a já si ji vyzkouším již 100% hotovou na vlastní kůži.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...