Aplikace, která sleduje příjem potravin a kalorií

0 461

Říkáte si někdy, že byste potřebovali pomocníka, který by sledoval to, jak jíte, a případně by si dokázal ohlídat to, kolik přijímáte kalorií. Přesně to je nová aplikace, která přichází na iPhone a iPad a která nese název Foodnoms.

Tato zajímavá a originální aplikace přichází s velmi zajímavým designem a rozhraním, u nichž můžeme říci, že poměrně dobře kopírují tak, aby seděl s designem nového IOS 13.
Mile mě překvapilo, když jsem viděl, že jde aplikace kompletně synchronizovat s iCloudem a také to, že nabízí zkratky pro Siri. Je vidět, že si tvůrci opravdu zakládali na tom, aby byla aplikace pro uživatele Applu přívětivá.

Co všechno vlastně aplikace dělá? Jejím hlavním úkolem je, aby sledovala náš cholesterol, vlákninu, příjem cukrů, vody, ale i alkoholu či kofeinu. Důležitá data, jakými jsou například minerály a vitaminy, aplikace sama zadává do applovského Zdraví.
Do aplikace můžeme zadat jídlo, které sníme, a ona nás bude kontrolovat. Kromě toho najdeme ve Foodnoms databázi potravin, v níž jsou stovky jídel s jejich výživovými údaji. My si tak můžeme nalézt jednoduše přesně to, co potřebujeme, abychom se udrželi „fit.“

Aplikace funguje velmi jednoduše. Stačí si do ní naskenovat nebo zadat náš nutriční štítek a ona nám již sama vše pohlídá. Po zadávání jídel, jež sníme, uvidíme v aplikaci i rozpis toho, která jídla pro nás v ten den byla nejhorší a které bychom měli omezit.

Jak aplikaci Foodnoms nainstalovat?

Není to nic těžkého, jelikož si ji všichni můžeme vyzkoušet zdarma. Můžeme ji jednoduše a zadarmo stáhnout v App storu. Pokud bychom však chtěli tvůrce podpořit a zakoupit si plnou verzi aplikace, bude nás to stát 17 dollarů ročně či 2 dollary měsíčně (měsíčně by to dělalo 24 dollarů za rok).

Podle mého názoru se jedná o zajímavou aplikaci, kterou může jednoduše využít každý z nás. Hlavně si myslím, že pokud je zadarmo, mohli bychom si do ní zkusit zadat naše údaje a sledovat, co nám bude aplikace říkat.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...