Apple vydává novou chytrou baterii pro iPhone. Co přesně nám přináší?

0 504

Apple vydal včera nové chytré baterie, které budou kompatibilní s iPhonem 11, 11 Pro a 11 Pro Max. Je tedy jistě škoda, že nepůjdou ani k jiným iPhonům, ale co se již dá dělat. Nebudeme to tu více rozebírat a rovnou si řekneme, k čemu vlastně tyto baterie budou sloužit.

Baterie bude obsahovat speciální postranní tlačítko, díky němuž budeme moci automaticky a rychle zapnout aplikaci s fotoaparátem. Pokud tedy potřebujeme něco opravdu rychle vyfotit či natočit, nebudeme muset na iPhonu jet prstem doprava, ale bude stačit zmáčknout toto tlačítko.

Baterie bude uložena v pouzdře, které si dáme na iPhone. To je vyrobeno z měkkého silikonového materiálů se speciální podšívkou, jež je udělána z mikrovláken, což zajišťuje mnohem větší ochranu našeho iPhonu.

Co považuji osobně za nejlepší funkci této chytré baterie, bude rozhodně její až o 50% delší životnost, myslím si, že to ocení úplně každý, jelikož není nic horšího, než když se nám náš iPhone neplánovaně vybije. Samozřejmě oproti starším iPhonům má už i iPhone 11 hned při koupit kvalitnější baterii, je ale zajímavé, že si ji můžeme ještě něčím dalším umocnit.

Spoustu z Vás, co využívají pohodlné bezdrátové nabíjení, již mohlo napadnout, zda to vůbec v tomto pouzdře bude fungovat. Můžeme Vás ujistit, že samozřejmě bude. Je jasné, že Apple nebude ničím omezovat skvělé funkce, které dal svým zařízením.

Na tomto obrázku můžete vidět starší baterii, která vyšla dříve a byla kompatibilní s iPhonem 6S.

Pouzdra s inteligentní nabíječkou se dají zakoupit ve třech barvách, které budou dokonale ladit s našimi iPhony. Jmenovitě černá barva, která nápadně připomíná mou oblíbenou vesmírně šedou, dále bílá a růžová barva. Již nyní si tento výrobek můžeme zakoupit na oficiálních stránkách Apple obchodu za cenu 129 dollarů, což u nás činí přibližně 3 tisíce korun.

Vy, co jste uživateli iPhonů řady 11, si rozhodně pouzdro s chytrou nabíječkou vyzkoušejte a do komentářů dejte vědět, zda opravdu prodlužuje výdrž baterie tak, jak Apple slibuje.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...