AirPods 3 jsou tu. Jdeme je omrknout.

0 212

Již dlouho kolují internetem různé zvěsti o tom, jak mají nové AirPods vypadat. O tom, že mohou vypadat trošku jinak a přiblížit se vzhledu jejich PRO verze se začalo spekulovat více a více. Konečně je zde finální podoba, a můžeme se na ni všichni podívat. 

Design zas tak nepřekvapí

Sice se vzhled klasických AirPods trošku změní, ale všichni víme, jak vypadá jejich lepší PRO verze. Z tohoto designu také vychází ona úprava. Proto asi nikoho moc nepřekvapí. Klasická verze se konečně dočká kratších nožiček a oproti PRO verzi se bude jednat o pecková sluchátka, špunty tedy zůstávají výhradně v držení PRO verze. Tato informace není potvrzená a stále se objevuje názor, že budou špuntová, ale na žádné fotce se zatím ve špuntovém provedení neukazují. Rozdíl poznáme i v nabíjecím pouzdru. Bude širší a opět se přiblíží designu PRO verze. 

Technologie

Novinka se bohužel nejspíše bude muset obejít bez aktivního potlačení hluku. Ostatní funkce budou stejné jako u jejich předchůdců. Samozřejmě i tento model bude nabízet bezdrátově nabíjecí pouzdro

Závěrem asi všechny zajímá cena a termín představení. Cena by měla být stále stejná a měla by se pohybovat okolo 5.000 – 6.000 Kč. To, kdy bude tato novinka představena se zatím neví, ale spekuluje se o Apple eventu koncem března. 

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...