Instagram bude mít 3 nové možnosti zobrazení.

0 4 324

V prosinci oznámil šéf Instagramu Adam Mosseri, že Instagram plánuje zavést 3 nové možnosti zobrazení, které aktuálně testuje.

První možnost nejspíše ponese název „Domov“. Instagram navrhne obsah, o kterém si myslí, že jej uživatelé budou chtít nejvíce vidět ve snaze vytěžit maximum ze svého času.

Další ponese název „Oblíbené“ bude obsahovat uživatelsky určený seznam účtů, aby bylo zajištěno, že uživatelům Instagramu nebude chybět obsah od jejich oblíbených lidí.

Poslední s názvem „Sledování“ nabídne seznam chronologických příspěvků z každého účtu, který uživatel Instagramu sleduje. Mosseri řekl, že Instagram cítí, že je důležité nabízet tuto funkci, protože zobrazení „Domov“ bude postupem času získávat stále více doporučených účtů, takže lidé budou moci pomocí této možnosti vidět pouze účty, které sledují.

Podle Mosseriho chce Instagram lidem usnadnit prohlížení obsahu tak, jak ho chtějí vidět. Tato funkce se již testuje pro některé účty a pro další bude spuštěna během několika příštích týdnů a po období beta testování, plánuje Instagram spustit tuto funkci v první polovině roku 2022.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...