TIP: Jak ochránit Apple Watch proti pádu a poškrábání

0 441

Máte v plánu pořídit si hodinky od společnosti Apple, nebo je už vlastníte? Jistě jste řešili, jak je nejlépe ochránit před poškrábáním, či poškozením při pádu.

Existují 3 vhodné způsoby, jak hodinky ochránit. Každý z nich má svá pozitiva a naopak i negativa. Jaký způsob ochrany si zvolíte, necháme na vás.  Pokud patříte k těm, kteří nechtějí aby ochrana hodinek příliš zakryla jejich typický vzhled, tak právě pro vás je článek připraven.

Ochranná fólie

Pro ty, kteří chtějí ochránit display proti škrábancům a vědí, že se jinak o hodinky nemusí bát, je tento způsob ideální. Fólie není na hodinkách prakticky vidět, a nijak nekazí celkový dojem a vzhled.

Samozřejmě nechrání boky a spodek hodinek proti poškrábání a display proti rozbití.

Tvrzené sklo

Nejlepší ochrana dotykového skla především proti rozbití. Nic nám zatím bohužel nezaručí 100% ochranu, ale pomáhá to opravdu hodně.

Kvalitní tvrzené sklo nejde na hodinkách téměř vidět, a tím pádem také nekazí jejich vzhled.

Plastový kryt

Jedna z nejlepších kompletních ochran  hodinek. Chrání proti rozbití, poškrábání a navíc kryje i boční části hodinek. Konkrétně celo průhledný kryt dokáže s hodinkami splynout a je velmi nenápadný.

Pokud máte v plánu tento kryt koupit, abyste si hodinky ochránily při běžném nošení, a máte nalepené tvrzené sklo, tak Vás musím zklamat. Jelikož je plastový kryt tenký a kopíruje těsně tvar hodinek, tak nebude v kombinaci s tvrzeným sklem sedět.

Pokud máte ale například pouze ochranou  fólii, tak tu lze bez problému kombinovat s plastovým krytem.

Na závěr si myslím, že nejlepší ochrana je nalepená fólie, v kombinaci s plastovým krytem, který můžete příležitostně nasadit, pokud vyrazíte na nějakou událost, a bojíte se poškrábání nebo rozbití.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...