Jak s aplikací poznámky jednoduše naskenovat dokument

0 321

Určitě to znáte, máte dokument který potřebujete rychle naskenovat a poslat. Můžete ho vyfotit, ale nebude to vypadat extra dobře, zvlášť pokud má mít dokument nějakou úroveň.

Existuje spousta aplikací na skenování dokumentů. S velkým výběrem je zde ale i velký otazník, které jsou nejlepší. Není potřeba dělat rozbor několika desítek aplikací a sepisovat si výhody a nevýhody. Jednu z nejlepších máte ve svém zařízení a třeba o tom ani nevíte.

Jednoduše vás naučíme skenovat jakýkoliv dokument s aplikací poznámky. Je to jednoduché, praktické a ušetří vám to spoustu času s vyhledáváním a výběrem jiné aplikace pro tento účel. Navíc proč stahovat něco, co už vlastně máte.

Spustíme si aplikaci poznámky – vytvořit novou poznámku – dole je ikona fotoaparátu – teď už jen stačí namířit fotoaparát přes dokument (telefon dejte dostatečně vysoko). Aplikace sama dokument ořízne a doupraví.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...