Apple omylem prozradil datum představení nových iPhonů a Apple Watch!

0 222

Apple v polovině týdne vydal již sedmou betaverzi nadcházejícího systému iOS 13 a vývojáři v ní našli velmi zajímavou informaci týkající se termínu blížící se keynote, na které by měl Apple představit nové iPhony pro následující rok. Kdy se tedy můžeme na tuto událost těšit?

Apple každoročně pořádá svou tradiční keynote na začátku září a na ní bývá hlavní pozornost upřena na nové iPhony a v posledních několika letech i na nové Apple Watch. A vypadá to, že tomu letos nebude jinak. Nová betaverze iOS 13 totiž obsahuje screenshot obrazovky iPhonu, na kterém je nastaveno datum úterý 10.září 2019 a tento screenshot je pojmenován „HoldForRelease“, což v překladu znamená „držet do vydání“. To značí, že tento screenshot by měl být použit právě na této keynote, která by se tak měla konat již za 3 týdny.

Podle nejnovějších informací Apple tento podzim představí stejně jako loni 3 nové iPhony – nástupce iPhonu XR s LCD displejem a poté nástupce iPhonů XS a XS Max s OLED displeji. Letošní iPhony zatím vypadají jako pouze kosmetický update stávajících modelů. Hlavními taháky nových vlajkových lodí Applu má být inovovaný trojitý fotoaparát, výrazně větší baterie a nový extrémně výkonný čipset Apple A13. Podle dosavadních informací to vypadá, že výraznější změny i v designu telefonu se dočkáme až příští rok.

iPhone pro „profesionály“?

Co zatím však tak jasné není je název nových iPhonů. Dlouhou dobu se spekulovalo o názvech iPhone 11, iPhone 11 Max a iPhone 11R, což by vzhledem k pojmenování v předchozích letech dávalo největší smysl. Tento týden se však objevily informace o tom, že by Apple měl vyšší modely iPhonů pojmenovat „iPhone Pro“, stejně jako jsou odlišeny vyšší verze Maců a iPadů. Tato informace však zatím pochází z neověřených zdrojů.

Nové Apple Watch jsou za rohem

Na zářijové keynote by měl Apple také představit nové Apple Watch Series 5, o těch se však zatím téměř nic neví, na rozdíl od iPhonů bylo úniků týkajících se nový jablečných hodinek opravdu málo. Z jistotou můžeme pouze říct, že budou obsahovat opět novou verzi procesoru a v minulých dnech se také objevili informace, že Series 5 by se opět měly vyrábět i v keramické verzi. Tu již Apple dříve u svých hodinek nabízel, nejnovější Series 4 však keramickou verzi postrádají. Vše o Apple Watch Series 5 , nových iPhonech a dalších novinkách, které si pro nás Apple nachystal se tak dozvíme pravděpodobně již 10. září.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...