Jak zapnout inverzi barev na iPhone

0 350

V dnešní době se oproti dřívějšku skoro všude začínají objevovat tmavé motivy, přidává je skoro každá aplikace, a není tomu divu. Když už je večer, je nám všem mnohem příjemnější, když na nás něco nepraží úplně světlou barvou, protože nás z toho akorát bolí oči.

Tmavý motiv již přidala skoro každá aplikace či program, který existuje. Ani Apple nezůstal v této věci pozadu, pro Macky si můžeme nastavit již přímo tmavý motiv v systému, to u iPhonů bohužel v některých verzích IOS nelze, například já mám IOS 12.4 a v něm tato možnost není. Pokud ale využíváte například betu nového systému, půjde Vám to. Návod, jak na to, si můžete zobrazit zde. Pro ty, jako jsem já, tu ale je tzv. „Inverze barev,“ to znamená, že nám náš iPhone převrátí úplně všechny barvy ve všech aplikacích.

Bohužel, jak už z toho, co jsem napsal, vyplývá, nefunguje to úplně dobře, jelikož nám to převrátí úplně všechny barvy úplně všude, takže se nám stane, že krásní žlutí emoji budou modří, že se poakzí i barvy na obrázcích, apod. Ale některým lidem to tak může vyhovovat, zkuste si to sami a řekněte nám poté svůj názor.

Teď se již pojďme podívat jak na to, abychom si to mohli všichni vyzkoušet.

Jděme do nastavení -> Obecné -> Zpřístupnění -> Přizpůsobení displeje -> Inverze barev -> Zapněme si chytrou inverzi

Všichni si teď můžete vyzkoušet, jak vlastně toto převrácení barev funguje a jak vypadá.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...