Jak to bude s vysílačkami u nových iPhonů

0 184

Očekávalo se, že se již u nových iPhonů, vycházejících tento rok, objeví možnost využívání vysílačky. Každý jistě ví, k čemu slouží taková vysílačka. Jednalo by se v podstatě o tradiční vysílačku, která by fungovala na základě rádiových vln jako ta klasická, jen by byla v mobilu, což by podle mého názoru mohla být opravdu zajímavá funkce. Nemuseli bychom se spoléhat na často špatně fungující internetové připojení, se kterým má spousta z nás i v dnešní době potíže. S vysílačkami se i dnes můžeme setkat ve spoustě zaměstnáních a průmyslech.

Podobnou funkci mají již i Apple Watch, bohužel se objevila chyba, díky které někdo mohl Váš přenos odposlouchávat, a proto byla tato funkce dočasně vypnuta. A také se kvůli tomu od této vysílačky v iPhonu upustilo, dokud se plně neopraví. Bohužel si budeme muset počkat ještě nějaký ten čas, než nám Apple tuto vysílačku do iPhonu přivede. Budeme doufat, že se objeví již třeba i u dalších iPhonů za rok.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...