Apple opět vyšel s dalším updatem! iOS 13.1.1

0 206

Přesně před čtyřmi dny jsem vydal článek o tom, že Apple velmi krátce, jen po týdnu, zveřejnil novou aktualizaci, a to konkrétně iOS 13.1, i tomu jsme se před těmi čtyřmi dny velmi divili, jelikož jindy vycházel první glitch update až někdy po měsíci. Teď se divme, nebo ne, ale jak jsem ve článku zmiňoval, že uvidíme, zda Apple v tomto rychlém skluzu bude pokračovat i nadále a zda bude vydávat pořád takto rychle nové aktualizace, můžeme bezpochyby říci, že pokračuje, jelikož včera, 27.9., vyšel další menší update, a to konkrétně iOS 13.1.1. Pojďme se podívat na to, co nová aktualizace přináší, ale už podle přípony toho, že se jedná o další pod-verzi již verze, je jasné, že půjde spíše o opravy různých chyb.

Jelikož se v nové verzi iOS 13.1 mohly objevit problémy s mnohem rychlejším vybíjením iPhonu, Apple to v tomto updatu vyřešil. Byla spousta lidí, která s rychlejším vybíjením problém neměla, a nestávalo se jí to, ale spousta mých známých mi o tom říkala a stěžovala si na tuto chybu.
Kromě toho opravuje nová verze i problémy, kdy nám nemuselo plně fungovat obnovení iPhonu ze zálohy, a problém, kdy Siri mohla mít vady s rozpoznáváním toho, co říkáme, což se ale týkalo nových iPhonů 11.
Dále Apple hlásí i opravy menších, trochu méně podstatných, chyb, které mohly nastat. Mezi ně můžeme zařadit kupříkladu pomalou synchronizaci připomínek, se níž jsem se osobně setkal, ale nemyslím si, že by to bylo něco podstatného, ani mě nenapadlo, že by se mohlo jednat o chybu. Další opravenou je nebezpečí u klávesnicových aplikací a nakonec problém, v jehož důsledku se nám mohlo stávat, že se nám po vypnutí doporučení v Safari opět doporučení zapnula.

Jak vidíme, update se opravdu zaměřil hlavně na opravy chyb. Uvidíme, zda ten další přinese i nějaké převratnější novinky, či se zaměří opět pouze na nějaké opravy.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...