Apple přichází s opravnými updaty iOS 13.1.2 a watchOS 6.0.1

0 237

Apple nám teď skoro každý druhý den přichází s různými debug updaty, které postupně řeší všechny chyby, které přišly s novou verzí iOS 13 a watchOS 6. Pojďme se společně podívat na další dvě opravné verze, jednu pro iPhony a jednu pro Apple Watch, konkrétně iOS 13.1.2 a watchOS 6.0.1.

Nová verze IOS by měla přicházet hned s několika opravami. Jmenovitě se jedná o problém, kdy nemusel z ničeho nic fungovat fotoaparát či se v průběhu zálohování na iCloudu mohl i nadále objevovat indikátor pro zálohování, i když již záloha proběhla úspěšně. Ani s jednou z těchto chyb jsem se naštěstí nesetkal, takže se jednalo nejspíše jen o výjimky. Mimo tyto dvě chyby přichází verze i s opravením problému, kdy se nemusela aktivovat baterka, mohly se ztrácet kalibrační data displeje a nakonec chybu, kdy se mohlo samovolně odpojit bluetooth při používání v autě.

U nového watchOS nebylo těch oprav až tolik. Stejně jako u imohlo docházet ke ztrátě kalibračních dat displeje či chyba, kdy se nemusely správně zobrazovat události v kalendáři na našich hodinkách. Nakonec ve verzi přišla oprava Mickey Mouse a Minnie Mouse, kteří ztratily po aktualizaci schopnost mluvit.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...