Bude umět Siri přehrávat hudbu ze Spotify?

0 230

Není tomu tak dlouho, co Apple vydal iOS 13, které obsahovalo spousty novinek, o kterých jsme si již něco řekli. Mimoně má v sobě iOS 13 zavedený také nový SiriKit, který by měl umožňovat spouštění hudby přes fráze v Siri.

SiriKit API by měla umožnit uživatelům, aby mohli komunikovat s dalšími aplikacemi, které přehrávají hudbu, podobně, jako lze komunikovat s Apple Music.
Možná byste si již řekli, že je to trochu zvláštní, jelikož Apple již má možnost vytvoření určitých zkratek, které si předem nahrajeme, a díky tomu můžeme podávat Siri různé příkazy, co má udělat i pro jiné než jen aplikace od Applu. Díky SiriKitu bychom však měli mít možnost ovládat tyto další zvukové aplikaci normálními větami, jako když se Siri normálně mluvíme.
Výhodu nám to tedy přinese v tom, že nebudeme muset předem nastavovat různé fráze a věty, co má Siri umět. V momentální chvíli je tato možnost v BETA testování. Uvidíme, jak dobře se dále vyvine, a zda ji Apple brzy implementuje.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...