Fototest: iPhone X vs. iPhone 11 Pro Max v noci!

0 287

Před týdnem jsme vám přinesli porovnání noční fotografie u rok starého iPhonu XS Max a nejnovějšího iPhonu 11 Pro Max. Nyní přinášíme další fototest – tentokrát v nočních fotografiích porovnáme dva roky starý iPhone X a nejnovější iPhone 11 Pro Max. Jak si vlajková loď z roku 2017 poradí se současnou špičkou v nočním fotografii? Posuďte sami!

Stejně jako v minulém fototestu, tak i tentokrát byly fotografie pořízeny defaultní aplikací Fotoaparát a nebyly nijak upravovány – foceno bylo na automatický režim. Možná se ptáte, proč se v testu zaměřujeme pouze na noční režim – je tomu pro to, že právě noční režim je výsadou nejnovějšího iPhonu 11 a právě v něm se nejvíce odlišuje od starších modelů. Pokud bychom porovnávali denní snímky u iPhonu 11 a například iPhonu XS nebo X, tak by bylo opravdu velmi složité postřehnout rozdíly. Brzy vám však také přineseme porovnání denních fotografií, avšak spíše se zaměříme na rozdíl mezi iPhonem 11 (Pro) a některým ze starších iPhonů (iPhone 6s nebo 7), jelikož spousta lidí stále tyto telefony vlastní a bude pro ně určitě zajímavé vidět, o kolik je novinka lepší než jejich stávající telefon. Nyní však již přejděme k samotnému fototestu. Vlevo vždy uvidíte fotografii z iPhonu 11 Pro Max, vpravo pak bude stejná scéna focená iPhonem X.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...