Netflix s českým rozhraním je tu.

0 207

Spousta fanoušků bude mít dneska radost. Oblíbená zahraniční stránka známá jako Netflix je konečně s českou podporou. Spousta uživatelů tuhle stránku zatím zavrhovala z důvodu anglického jazyka. I filmy a seriály byly převážně v anglickém znění a dost často bez titulků.

Toto se v poslední době změnilo. Filmy a seriály měly spoustu českých titulků a popularita se začala zvyšovat. Od dnešního dne je i celá stránka kompletně v českém jazyce. Můžete se samozřejmě těšit z nejnovějších filmů, které jsou nejen otitulkované, ale některé i s dabingem.

Firma Netflix na tiskové konferenci oznámila:

Nejenže od nyní nabízíme naše služby v češtině, ale také velmi rádi oznamujeme, že jsme přidali asi 70 populárních českých filmů, a to jak nových, tak těch klasických. Mezi ně patří například: Špindl, Anděl Páně 2, Padesátka, Vratné lahve, Po strništi bos, Masaryk, Pupendo, Ostře sledované vlaky, Tmavomodrý svět nebo třeba Kuky se vrací

Firma také oznámila, že do konce tohoto roku by se toto číslo mělo zvednout až na 150 snímků. Všechny nové populární filmy a seriály budou počítat i s dabingem.

Můžeme tedy očekávat rostoucí popularitu téhle stránky, jelikož se zaměřuje i na českého diváka.

Předplatné

Ti z vás, kteří tuto stránku neznají, jistě zajímá jak to funguje. Stránka má měsíční předplatné od 199 Kč. To by mohlo být pro mnoho uživatelů zajímavé, jelikož za to co vám Netflix nabízí, není částka nijak přehnaná. Netflix vám navíc nabídne měsíc na zkoušku ZDARMA. Při registraci zadáte číslo své karty a před uplynutím jednoho měsíce vás stránka upozorní, jestli chcete předplatné zrušit, nebo si jej nechat.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...