Další informace o připravovaném iPhonu SE 2!

0 238

Poslední dobou se opravdu aktivně řeší nový iPhone, který by měl vyjít příští jaro roku 2020. Už poněkolikáté o tomto tématu, jež se týká iPhone SE 2, mluvím i já.
Včera se objevily další informace, jimiž Apple opět navazuje na tento iPhone. Pojďme si tedy všichni společně uvést další novinky, které jsme se dozvěděli.

Již jsme mluvili o tom, že by údajný iPhone SE 2 neměl být iPhonu SE natolik podobný, jelikož bude spíše připomínat iPhone 8. Avšak oproti němu bude v mnohem příjemnější cenové relaci, čímž by se právě iPhonu SE podobal. V dolarech by se mělo jednat o 399 $, ale zatím nemůžeme mluvit o tom, že se jedná o finální cenu. U nás to může být také trochu jinak.

Dle informací by měl být dodáván s kapacitou 64 nebo 128 GB a ve třech různých barevných variantách, mezi které můžeme zařadit stříbrnou, červenou a šedou. Sice to není takové široké množství, jaké nám Apple nabízí třeba u jiných iPhonů, ale podle mě to bohatě stačí.

Oproti iPhonu 8 bude také hlavní novinkou samozřejmě i dokonalejší hardwarové vybavení, které nový iPhone ponese, a také funkce 3D Touch, což bude jedno z hlavních vylepšení oproti starší „osmičce.“
Je jasné, že Apple bude tímto novým iPhonem cílit především na současné uživatele iPhonů 6, jelikož ti tento rok ztratily podporu nového systému IOS 13 a dostali pouze menší update, tudíž budou chtít určité nový a lepší mobil, ale nebudou se chtít hrnout rovnou do dražšího iPhonu X.

Rád bych na závěr upozornil, že to, co jsme si doteď o iPhonu SE 2 řekli, nemusí být úplně stoprocentně pravdou, jelikož se jedná hlavně o informace jednoho Apple analytika, ale vše zatím nasvědčuje tomu, že by to takto opravdu mohlo nakonec být a že Apple opravdu vydá tento iPhone na jaře příštího roku.
O všech novinkách, které se dozvíme, budeme v dalších článcích informovat.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...