Kdy budou iPhony s podporou 5G sití?

0 274

Nedávno jsme si již řekli něco o tom, že Apple je momentálně mile překvapen tím, kolik se doteď stihlo prodat nových iPhonů 11. Poptávka po nich je opravdu velká, a proto se musí začít vyrábět ve větším množství. Můžeme tedy říci, že i po trochu větším fiasku, kdy se spoustě lidem nelíbilo, jak iPhone 11 vypadá, a to především kvůli trojitému foťáku, se iPhone i poté uchytil a velice se mu na trhu daří.

Již nějakou dobu také mluvíme o nových iPhonech, které by měly příští rok dorazit, především tedy o nástupci iPhonu SE, o kterém si můžete přečíst v několika z mých předchozích článků. Sice prozatím ani zdaleka nevíme, jaké všechny novinky by měly tyto iPhony přinést, můžeme jako vždy spekulovat s tím, co se někde „šustlo“ a co si myslíme. Již se před nějakou dobou mluvilo o tom, že Apple plánoval do iPhonu 11 zabudovat podporu kvalitnější a mnohem rychlejší 5G sítě. Z toho ale, bohužel, zatím sešlo a jedenáctka nic takového neobsahovala. Nyní se však začíná diskutovat o tom, že by měl Apple v příštím roce uvolnit dokonce čtyři nové iPhony, jež by právě podporu 5G sítí měly obsahovat.

Nemůžeme o ničem takovém zatím samozřejmě mluvit 100%, ale v dnešní době se snažíme mít vše co nejdokonalejší a nejmodernější, proto by byl přechod na 5G jistě velmi vhodným. Jednou samozřejmě i nutným.

V momentální chvíli využíváme prakticky všichni 4G síť, na kterou jsme bezpochyby přešli, jelikož je mnohem rychlejší. Právě pro ještě větší rychlost a stabilitu tu bude i síť 5G, kterou již musí začít pomalu implementovat do svých iPhonů i Apple.
Jeden z iPhonů, který bude touto funkcí oplývat, by měl být ten vydaný na jaře roku 2020, zbylé tři by byly dodány na podzim, načež nejspíše na tradičním Apple Eventu.

Sám jsem zvědavý, jak to všechno nakonec bude, ale upřímně doufám, že to Applu vyjde a my budeme mít možnost 5G síť využívat i v nových iPhonech. Jenom bych určitě dodal i to, že u nás si ji nejspíše hned neužijeme, protože může trvat i pár let, než ji začnou využívat naši poskytovatelé internetu, je ale i přesto zajímavé, že by ji Apple mohl již tak brzy do svých mobilů zabudovat.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...