Apple právě představil AirPods Pro! V prodeji již pozítří!

0 280

Po dlouhých třech letech jsme se dnes konečně dočkali opravdového nástupce původních sluchátek AirPods, která způsobila doslova bezdrátovou revoluci. Apple představil zcela nové AirPods Pro, které oproti původní generaci nabízí zcela nový design, spoustu nových funkcí, ale také výrazně vyšší cenu. Co vše nová sluchátka nabízí?

Vnitřní uspořádání nových AirPods Pro

Apple letos nepořádal žádnou podzimní keynote, jak bylo zvykem v minulých letech a mysleli jsme si tedy již, že na novou generaci AirPods si nakonec budeme muset počkat až do jara, společnost si však nechtěla nechat ujít předvánoční trh a tak novými AirPods můžete své blízké obdarovat již tyto svátky.

Lepší a izolovanější zvuk

Hlavním tahákem nových AirPods je dlouho očekávaná funkce aktivního potlačení okolního hluku, které je uzpůsoben i design sluchátek – nově jsou AirPods zakončeny gumovými špunty, které odtěsní zvuk mnohem lépe než předchozí generace. Apple pak v balení nových sluchátek nabídne 3 páry vyměnitelných špuntů v různých velikostech tak, aby sedly do všech typů uší. AirPods Pro však nabídnou i tzv. Režim propustnosti, ve kterém bude potlačení okolního hluku vypnuté a vy tak uslyšíte, co se kolem vás děje.

Dle Applu se výrazně vylepšil i zvuk nových AirPods Pro a sluchátka tak dle výrobce nabídnou „poslech, který tě pohltí“. AirPods Pro se tak budou snažit dostat do kategorie bezdrátových sluchátek s nejvyšší kvalitou. O kvalitu zvuku se pak stará nový čip Apple H1. Sluchátka mají také nové mikrofony chráněné hustým pletivem, které zaručí vyšší kvalitu hovorů i například za silného větru.

Voda a pot? Žádný problém!

Pro ovládání AirPods Pro poslouží tlakový snímač na spodní straně sluchátek, díky kterému budete moct snadno ovládat přehrávanou hudbu, hovory a také přepínat mezi aktivním potlačením hluku a režimem propustnosti. Sluchátka jsou také výrazně odolnější než předchozí generace a Apple jim nově přidal certifikaci IPX4, díky které AirPods Pro odolají potu i vodě, což je skvělá zpráva pro ty, kteří své AirPods rádi využívají při sportu či posilování.

Stejně jako AirPods, které byly představeny začátkem roku, tak i nové AirPods Pro budou uloženy v nabíjecím pouzdře, které podporuje i bezdrátové nabíjení dle standardu QI. Samotná nabíjecí krabička vám pak dodá baterii na dalších 24 hodin poslechu, stejně jako u minulé generace. Samotná sluchátka pak na jedno nabití vydrží až 4.5 hodiny poslechu. Se zapnutým aktivním potlačováním hluku to pak bude asi o hodinu méně. Po vložení do nabíjecí krabičky se vám pak za pouhých 5 minut sluchátka dobijí na další hodinu poslechu.

Vyšší kvalita za vyšší cenu

AirPods Pro s nabíjecím pouzdrem

Nové AirPods Pro však oproti standardním AirPods výrazně zdražily. Jejich oficiální cena na stránkách Applu je 7.290 Kč. Apple však předchozí generaci nechává v prodeji a nově tak AirPods rozdělil na standardní a „Pro“ verzi, stejně jako to dělá u zbytku svého portfolia. Apple AirPods Pro budou v prodeji již 30.října a to včetně České Republiky.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...