Co přinesla nová beta verze tvOS 13.3?

0 302

Televizi má dnes vlastně úplně každý, samozřejmě i já, ale samozřejmě je mi jasné, že není tolik lidí, kteří by využívali televizi od Applu, sám snad neznám nikoho, ale i přesto si myslím, že je vhodné, abychom si tu představili jednu z novinek, kterou nová beta verze tvOS 13.3 přináší. Není to sice dle mého názoru nic až tak převratného, ale je na ní vidět to, že se Apple zajímá o své zákazníky a snaží se jim vyhovět ve spoustě ohledech.

Tato aktualizace byla vypuštěna teď v listopadu a asi hlavní novinku, kterou obsahuje, je reakce na stížnosti uživatelů, kterým se nelíbilo, že při využívání Apple TV vidí nahoře záložku „Co sledovat.“ Objevovaly se jim tam různé filmy na různé žánry, aby člověka nalákaly na to, že si je prostě musí zhlédnout. Když to takhle říkám, zní to vlastně jako reklama, která ale nejde nijak přeskočit ani přehlížet, protože ji tam vidíme stále.
Tato, pro spoustu lidí, nepříjemnost dorazila s aktualizací na systém tvOS 13, ale již teď je vyřešena.

Nemůžeme to ale Applu ani trochu vyčítat, protože je vidět, že se o uživatele opravdu zajímá a reaguje na jejich stížnosti, jelikož hned teď, v nové beta verzi tvOS 13.3 přidává do nastavení možnost, kdy si lze tento panel s nabídkou „Co sledovatvypnout.

Jak půjde funkce „Co sledovat“ vypnout?

Stačí přejít do Nastavení -> Aplikace -> Televizní aplikace a následně již uvidíme možnost „Domovská obrazovka,“ kde si jednoduše můžeme zvolit, zda chceme, aby nám Apple TV zobrazovala nabídku „Co sledovat,“ nebo dáme raději přednost volbě „Nahoru Další.

Když už si vybereme možnost „Nahoru Další,“ můžeme v podstatě říci, že se vrátíme do dob tvOS 12, protože to nyní designově vypadá skoro stejně. Slovo „nyní“ říkám schválně, protože dle mého názoru to Apple již v dalších verzí poupraví, aby se systémy alespoň lehce odlišovaly.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...