Apple vyšel s další aktualizací pro iPhone a iPad – iOS 13.2.3 a iPadOS 13.2.3

0 365

Jak jsme si již říkali několikrát ve všech předchozích článcích o aktualizacích, které se týkaly verze iOS 13, Apple opravdu nezahálí a snaží se vše vydávat v rychlém tempu, abychom z nového systému měli co nejlepší dojem. To já osobně oceňuji opravdu hodně, protože když se objeví nějaká chyba, Apple ji díky tomuto tempu ihned opraví a my si opravdu můžeme užít nový systém naplno.

Před pár dny 18. listopadu vyšel Apple s dalším dodatečným updatem, který si již nese označení iOS 13.2.3, pro iPady je to samozřejmě iPadOS 13.2.3. Jako všechny tyto menší aktualizace je Vám asi jasné, že neobsahuje ani tato žádné převratné změny, které by přinášely nové funkce, ale spíše jen opravy chyb a opět zlepšování výkonu. I přesto si ale myslím, že stojí za to, abychom si tu představili všechny novinky, leč jde jen o taková vylepšení.

Jako první je chyba, kdy nám nemuselo správně fungovat vyhledávání v poště, souborech a poznámkách. Osobně jsem si toho všiml, jelikož jsem si na svém iPhonu chtěl v souborech iCloudu vyhledat složku, ale prostě se mi to nedařilo. Myslel jsem si, že jen neumím správně hledat, ale teď již vím, že šlo o chybu.

Asi jednou z největších chyb, která se u některých uživatelů objevovala, bylo, že jim dané aplikace nestahovaly obsah na pozadí. Apple to již v této aktualizaci opravil a nám by se to již stávat nemělo.

Nakonec si zmíníme takové drobnosti, které Apple opravil, jako je třeba špatné načítání fotografií a odkazů ve zprávách či zobrazování nových mailů.

Aktualizaci si již můžeme všichni stáhnout, pokud najedeme do Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru. Opět, jako to dělám vždy, Vám doporučuji si ji co nejdříve nainstalovat, protože i když nepřináší převratné novinky, vždy je kvůli bezpečnosti lepší mít nejnovější software. Připomenu jen, že uživatelům se staršími iPhony, kam spadá i iPhone 6, aktualizace stáhnout nepůjde.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...