Jak efektivně vyřešit problém s nedostatečným počtem nabíječek

0 458

Úplně běžný problém, který zažíváme úplně všichni. Jelikož se nabíječky rády někam záhadně ztrácí či lehce ničí, není divu, že se nám občas stane, že žádnou nemůžeme nalézt. Zkusme si představit, že žijeme se tříčlennou rodinou, všichni využíváme lightning konektor, ale najednou se pereme o nabíječku, jelikož se nám podařilo nalézt pouze jednu. Nepříjemná záležitost, že? Vyřešit ji můžeme samozřejmě jednoduše, můžeme nakoupit několik dalších nabíječek, ale poté se bude koloběh opakovat. My je zase ztratíme a po nějakém čase bude opět probíhat bitva o nabíječky.

Naštěstí existuje v dnešní době již spousta vymožeností, jako jsou například nabíječky, z nichž máme možnost napájet hned několik zařízení najednou. Jednou takovou, kterou si představíme, je nabíječka FamilyCharger od ElevationLab. Patří k těm, které jsou cenově přístupné, jelikož nabízí možnost nabíjení až 5 zařízení naráz, z čehož jsou 3 lightning konektory, jedno MicroUSB a jedno USBC. Když si vezmeme v potaz, že nabíječka stojí necelých 1900 Kč, kdežto jen jedna taková originální nabíječka od Applu stojí skoro 900 Kč, budeme mile překvapeni. Takže za tuto cenu bychom u Applu nakoupili přibližně jen 2 nabíječky, tato, leč není originální, nabízí za stejnou cenu až 5 nabíjecích portů.

Ačkoliv já jsem zastánce toho, že vše má své výhody i nevýhody, a Ano, to platí i zde, proto si společně představíme, z jakého ohledu si tuto nabíječku vybrat a z jakého naopak ne.

Velikou výhodou je již výše zmiňovaná cena a samozřejmě možnost nabíjení hned několika zařízení naráz. Také bych zmínil, že je celý kabel z velmi pevného materiálu, tudíž se nám tu nestane tak, jak tomu bývá u klasických Apple nabíječek, že se jednoduše protrhnout, zlomí či jakkoliv jinak rozbijí. Také díky nabíječce zabereme jen jednu zásuvku, a ne hned pět, ale k tomu se váže i jedna nevýhoda, kterou si hned zmíníme.

Naopak jako nevýhodu považuji to, že musíme mít všechna zařízení téměř u sebe. Je tedy jasné, že si nemůže nabíjet sestra svůj iPhone v obývacím pokoji a my v kuchyni, to bohužel prostě naráz nepůjde. Dalším negativem je, že ať jsem hledal, jak jsem hledal, tuto nabíječku nemohu najít na českém obchodě, takže se budeme muset obrátit na ty cizí.

Vyzkoušejte si nabíječku sami a dejte nám vědět, jak funguje.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...