TIP: Jak vylepšit ovládací centrum na Vašem iPhonu

0 179

Ovládací centrum iPhonu? Používáte, nebo nepoužíváte? V případě, že odpověď zní „ne“, ukážeme vám v následujícím textu, jak užitečné ovládací centrum může být.

Budete překvapeni, jak vám tyto funkce usnadní život, až je budete mít po ruce. Stačí si vše správně nastavit a upravit podle svých potřeb. Je to jednoduché, tak pojďme na to!

Budík

Aplikace, kterou lze každodenně využít například při vaření, aby se vám nespálila buchta v troubě, a nebo klasicky, abyste nezaspali do práce. Určitě by neměla v ovládacím centru chybět.

Režim nízké spotřeby

Pokud například cestujete a nemáte po ruce nabíječku, tuto funkci jistě oceníte. Režim nízké spotřeby vypne nepotřebné procesy a další funkce, které vám pomohou prodloužit výdrž baterie.

Kalkulačka

Každý z nás si občas potřebuje něco spočítat. Například, potřebujete-li zjistit, jestli vás šéf neošidil na výplatě, je dobré mít tuto funkci v ovládacím centru pro rychlé spuštění.

Poznámky

Výborná funkce pro uživatele, kteří potřebují denně, nebo velmi často zaznamenávat, a nemají zrovna po ruce diář. Do aplikace můžete vkládat různé odkazy, nákupní seznamy, obrázky s popiskem, momentální skvělé nápady a mnoho dalšího.

Při řízení nerušit

Velmi dobrý nástroj který pomáhá snižovat nepozornost za volantem. Při zapnutí této funkce vám iPhone ztlumí notifikace. V nastavení funkce si můžete zapnout i automatickou SMS odpověď, jako je například „zrovna řídím“.

Tyto funkce jsou za nás nejlepší a uživateli nejpoužívanější. Nastavení ovládacího centra ovšem obsahuje více aplikací a usnadnění, které si můžete přidat právě na svůj iPhone.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...