TIP: Naučte se využívat AirPods na maximum

0 194

Mnoho z nás si již pořídilo kvalitní a moderní sluchátka od jablečné společnosti. Víte ale o všech funkcích, které vám tyto sluchátka nabízí?

V tomto článku se blíže podíváme na zajímavé funkce AirPods, o kterých možná ani nevíte. Dejte se do čtění, a vytěžte ze svých sluchátek maximum.

Nastavení dvojitého poklepání

Na vašem iPhonu klikněte na Nastavení Bluetooth. U názvu Vašich AirPods klikněte na „i“ a dostanete se do nastavení sluchátek. Zde si můžete nastavit funkci dvojitého poklepaní na pravé a levé sluchátko.

Po zvolení konkrétní funkce můžete nastavení zavřít a funkce se do sluchátek uloží.

Nemůžu najít AirPods

Stalo se Vám někdy, že jste nemohli svá sluchátka najít, protože jste si je odložili na neobvyklé místo? Potom pozorně čtěte.

Každý asi zná funkci Najít můj iPhone. Tato funkce je ale povolena i u dalších vašich apple zařízení. Takže pokud nevíte, kde AirPods jsou, nebo vám je snad někdo odcizil, použijte tuto užitečnou funkci.

Klikněte na funkci Najít iPhone → „Vaše“ AirPody → Ikonka AirPods → „Přehrát zvuk“

Tato funkce vám zobrazí polohu sluchátek a umožní přehrát zvuk, který sluchátka pomůže najít v případě, že jsou ve vaší blízkosti.

Funkce „Naslouchání“

Tato možnost znamená, že telefon zesílí zvuk, který zaznamená a pošle ho do sluchátek. Můžeme to pojmenovat i jako funkci naslouchátka.

Ti zvídavější z nás samozřejmě ví, že se tato funkce dá použít jako tajné odposlouchávání. Pokud na telefonu necháte tuto funkci zaplou a odejdete od telefonu na dosah Bluetooth, můžete přes sluchátka poslouchat o čem se v místnosti mluví.

Funkci zapnete v Nastavení → Ovládací centrum → Upravit ovládací prvky → Najít ikonku „Sluch“ a kliknout na ni

Ikona se vám automaticky přidá do ovládacího centra. Stačí na ni kliknout a začít používat. Samozřejmě musíte mít připojená sluchátka.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...