2. díl – 3 zajímavé funkce vašich Apple Watch 4

0 170

V následujícím článku vám přiblížíme další 3 zajímavé funkce, které nabízí Apple Watch.

Okamžité ztišení zvuků

Pokud máte na hodinkách zvuk zapnutý vždy, tak se můžete dostat do situace, kdy se přehrání jakéhokoliv zvuku zrovna nehodí. V této situaci stačí hodinky přikrýt dlaní, a všechny zvuky se automaticky ztiší.

Ovládání fotoaparátu

Vaše hodinky se stanou perfektním pomocníkem při pořizování fotografií. Stačí si na hodinkách spustit aplikaci fotoaparátu Můžete si nastavit samospoušť, nebo fotku za pomoci hodinek přímo vyfotit.

Odemknutí Macu

Ulehčete si práci a mějte ochranu stále pod kontrolou. Apple Watch umožní bezpečně a pohodlně odemykat váš Macbook.

Předvolby systému -> Zabezpečení a soukromí -> Obecné a zde zaškrtnete možnost odemykání počítače za pomoci Apple Watch.

Samozřejmě váš Macbook tuto funkci musí podporovat. Pokud si nejste jisti, můžete se jednoduše podívat. Musíte vlastnit Macbook minimálně od roku 2013 a novější. Detailnější informace najdete v nastavení.

Podržte stisknutou klávesu Alt a zvolte v nabídce AppleInformace o systému → Na bočním panelu vyberte Wi-Fi a napravo se podívejte po textu „Automatické odemykání: Podporováno“.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...