tvOS 13

0 199

Apple letos vydal tvOS 13, který přinesl spoustu novinek. Mezi hlavní vylepšení patří velká změna vzhledu, podpora více uživatelských profilů a podpora ovladačů k herním konzolím jako jsou Xbox One, PlayStation 4 DualShock.

K systému jsou také vydány nové 4K tapety, zachycující podmořský svět.

Nová úvodní obrazovka

Aplikace nyní zobrazuje náhledy na celou obrazovku, takže si uživatelé mohou rychle vychutnat nové televizní pořady, filmy, hudbu a hry.

Více uživatelských profilů

Každý z členů rodiny se může těšit z vlastního Apple TV účtu, mezi kterými lze velmi snadno přepínat. Každý zvlášť bude dostávat televizní a filmová doporučení na základě jejich vkusu.

Apple Music

Díky podpoře více uživatelských účtů má nově každý k dispozici vlastní seznam oblíbených skladeb a doporučení. Fanoušky dozajista zaujme funkce titulků, díky které se přímo při přehrávání hudebního obsahu objevuje na obrazovce text právě přehrávané skladby.

Apple Arcade

Novinka která je od letoška součástí AppleTv je Apple Arcade. S jedním předplatným bude mít šestičlenná rodina neomezený přístup k více než 100 novým a exkluzivním hrám, to vše bez reklam nebo dalších nákupů. Mnoho z nich nabídne podporu pro herní ovladače. Zákazníci budou moci hrát hry Apple Arcade přes iPhone, iPad, iPod touch, Mac a Apple TV.

Herní ovladače Xbox a PlayStation

Obrovskou novinkou je podpora herních ovladačů. Novinka nabídne bezdrátový ovladač Xbox s technologií Bluetooth a PlayStation DualShock 4, což hráčům ještě více usnadňuje využít výhod Apple Arcade a dalších skvělých her na App Store.

Naše webová stránka používá soubory Cookies pro lepší zpracování reklamy a váš uživatelský zážitek Souhlasím podrobnosti...